Apie mus

„Bazilisko ambasada“ – leidykla-kultūrinė asociacija, siekianti pristatyti išskirtinę užsienio ir Lietuvos poeziją, įdomiausius autorius ir vertėjus.

BAZILISKO AMBASADA

Šios kultūrinės iniciatyvos pavadinimą įkvėpė XVII a. pabaigoje užrašytas pasakojimas apie Vilniaus baziliską – prijaukintą miestelėnų augintinį, su kuriuo susidurti tamsiame skersgatvyje ar seno namo rūsyje pranašaudavo sėkmę. „Bazilisko ambasada“ šį sostinės požemių gyventoją sugrąžina į gimtąjį miestą, kur jis tampa literatūros autorių, vertėjų ir skaitytojų globėju. Manome, kad poezijos kalba prasmingai suaktualina sostinės kaip daugiakultūriško ir liberalaus miesto, kuriame nuo seno susikalbama skirtingomis kalbomis, simbolinį veidą. Todėl „Bazilisko ambasadoje“ ir vertėjai atsiskleidžia kaip skirtingų kalbų ir kultūrų diplomatai. Asociacija užsiima leidyba ir literatūrinių renginių organizavimu.

Greta Ambrazaitė

Projektų vadovė / Redaktorė

greta@baziliskas.lt

Dominykas Norkūnas

Pirmininkas

dominykas@baziliskas.lt

Simonas Bernotas

Projektų vadovas

simonas@baziliskas.lt

KONTAKTAI

KNYGŲ UŽSAKYMAI

Iškilus nesklandumų įsigyjant knygas „Bazilisko ambasados“ el. knygyne, parašykite info@baziliskas.lt  arba skambinkite tel. +370 662 99 504.

LEIDYBA

Norėdami mūsų leidykloje išleisti savo autorinę kūrybą arba parengtą verstinę knygą / čiabuką, rašykite baziliskoambasada@gmail.com.

RENGINIAI

Norėdami pasiūlyti idėją renginiui, bendradarbiauti ir visais kitais kultūrinių renginių bei komunikacijos klausimais rašykite baziliskoambasada@gmail.com.

REKVIZITAI

Asociacija „Bazilisko ambasada“

info@baziliskas.lt

Įmonės kodas: 305588891 (ne PVM mokėtojas)
Registracijos adresas:
Algimanto Petro Kavoliuko g. 26-31, LT-04329 Vilnius
A. s. Swedbank, AB, LT 69 7300 0101 6515 2081

SOCIALINIAI TINKLAI

SUSISIEKITE

info@baziliskas.lt
+370 662 99 504

Shopping Cart
lt_LT
lt_LT
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top